Kosmetický salon

Moderní Karboxyterapie také u nás!
Dopřejte své pleti dokonalou péči. Naše nová kosmetika Phyris je pravidelně oceňována svou kvalitou bez kompromisů a také za zcela přírodní rostlinný původ. Kosmetické ošetření na míru, které plní požadavky i těch nejnáročnějších žen.

rezervujte se nyní
Kosmetička Petra při pleťové pěči SOMI od německé značky Phyris

Nabízíme
● Pánskou i dámskou prémiovou kosmetiku
● Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí - dokonale projasní pleť
● Moderní Karboxyterapie také u nás
● Prodej kosmetiky Phyris
● Komplexní péči o pleť
● Neinvazivní radiofrekvence pro obnovu tvorby kolagenu

Moderní přístrojové ošetření - novinka

Připravili jsme pro vás novinku v podobě zcela nového a moderního přístrojového ošetření, které v sobě kombinuje dvě převratné funkce pro omlazení, ozdravení a zpevnění pleti. Radiofrekvenci a Karboxyterapii.

Radiofrekvenční lifting s karboxyterapií 90min

2400 Kč

Čištění pleti, ošetření pleti, krku a dekoltu radiofrekvencí. Karboxyterapie pleti, krku a dekoltu. Kosmetické ošetření Phyris, aktivní sérum, masáž, pleťová maska a závěrečná péče.

Radiofrekvence 20min

800 Kč

Obličej, krk, dekolt ke kosmetickému ošetření PHYRIS

Karboxyterapie 20min

600 Kč

Običej, krk, dekolt ke kosmetickému ošetření PHYRIS

Kosmetika Phyris v Říčanech

Luxusní a profesionální německá kosmetika pro náročné. Třífázový koncept Phyris ošetření je zcela unikátní. Patentované aktivační přípravky SOMI jsou jedinečné a velmi významné, jelikož mnohonásobně zvyšují účinky konkrétní péče a prodlužují její efekt. Veškeré ingredience jsou rostlinného původu a produkty - ani jejich složky, nejsou testovány na zvířatech.

V ceně všech ošetření je barvení obočí a řas (na přání) a čištění pleti ultrazvukovou špachtlí.

Ceník kosmetických ošetření Phyris v salonu Vision v Říčanech:

AHA EXPERT 40-50min

1390 Kč

Peeling snižuje hyperpigmentaci, zjemňuje póry, vyhlazuje jemné vrásky a viditelně pleť omlazuje. Vhodný pro všechny typy pleti a věkové kategorie, bez podráždění. Doporučujeme opakovat alespoň 4 ošetření.

DEEP CLEANSING 60min

1390 Kč

Čistota a svěžest. Kombinace profesionálních produktů pleť zjemní, rozzáří a dokonale vyčistí.

HYALURON INTENSIVE 60/90min

1490/1790 Kč

Intenzivní hydratace. Okamžitě a dlouhodobě poskytne pleti potřebnou vnější i vnitřní dávku hydratace. Vhodné pro všechny typy pleti.

FoREST 60min

1490 Kč

Okysličení, rozzáření a ochrana pleti. Významně okysličuje a zlepšuje barevný tón pleti, posiluje ochrannou bariéru. Vhodné pro všechny věkové kategorie.

PERFECT AGE 60/90min

1690/2190 Kč

Omlazení, regenerace. Exkluzivní anti-age ošetření rostlinnými kmenovými buňkami a množstvím vysoce účinných látek, které obnovují regenerační schopnost pleti. Kmenové buňky významně stimulují obnovu a tvorbu vlastních buněk. Vaše pleť doslova omládne.

Barvení očí a řas

200 Kč

Samostatné barvení, pokud si neobjednáte některou z našich kompletních péčí Phyris kosmetikou.

rezervujte se nyní

Prodej kosmetiky Phyris
Nabízíme i prodej kosmetických přípravků Phyris. Dokážeme vám poradit s výběrem produktů na domácí péči vhodných pro Váš typ pleti. Potřebujete pomoci s výběrem, nebo objednat Váš oblíbený produkt? Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.

Depilace

Nabízíme šetrný a jemný způsob depilace vhodný pro ženy i muže.

Horní ret

80 Kč

Paže

200-300 Kč

Záda

350-800 Kč

Třísla

250-400 Kč

Stehna

250-600 Kč

Lýtka

350-500 Kč

Břicho

400-600 Kč
rezervujte se nyní
Phyris prémiová německá kosmetika nyní k dostání také v Říčanech u Prahy

Phyris představuje celosvětový unikát:
3-fázovou koncepci péče

Kosmetika Phyris pečuje o Vaši pleť individuálně s ohledem na věk, typ pleti a Vaše preference. Díky svému širokému spektru a vysoce efektivní péči se hodí nejen pro potřeby profesionálních kosmetických studií, ale i k domácímu použití. Patříte-li k ženám, které ze svých požadavků na kosmetickou péči nechtějí slevit ani v domácím prostředí, je Phyris pro Vás jako stvořená.

Fáze 1 - čistění

Čištění, peeling a tonizace patří k rituálům, které jsou neoddělitelnou součástí moderní kosmetické péče. Kosmetika Phyris si dává záležet zejména na příjemné textuře a hloubkovém čištění svých produktů. Vybrat si můžete ze širokého spektra forem – gely, mléka, krémy, vody i pěny. Pro hluboké čištění zvolte výrobky s abrazivním a enzymatickým peelingem.

Fáze 2 - aktivace

Aktivátor SOMI otevře receptory v kůži, díky nimž pokožka lépe vstřebává vodu a účinné látky z krému.
TERMASOMI GEL je vhodný pro pleť, která potřebuje více vlhkosti. Používá termoaktivní prvky uzavřené v lipozomových kapslích, aktivuje receptivitu pleti pro následnou péči.
SENSISOMI BALM, vhodný pro citlivou pleť, využívá prvky z hlubin moře na zlepšení imunitního systému citlivé pokožky a aktivuje vlastní obranu těla.
ULTRASOMI FLUID, vhodný pro náročnou a zralou pleť, využívá k aktivaci buněčného metabolizmu a revitalizaci unavené pleti kyslík, a tím je vhodný k následné péči.

Fáze 3 - péče

PHYRIS je kosmetika, na kterou se kladou stejně vysoké nároky jako na výrobu léků. Testuje se pouze na dobrovolnících pod lékařským dohledem, proto ji můžete bez obav používat, i pokud máte vysoce citlivou pleť. Vybrané rostlinné extrakty a vitamíny, jemné ovocné kyseliny, stopové minerální prvky, kmenové buňky a produkty s kyselinou hyaluronovou se zpracovávají nejmodernějšími technologiemi, aby byly zaručeny jejich optimální vlastnosti a špičková kvalita v následném zpracování. PHYRIS věnuje neméně velkou pozornost i inovačním technologickým složkám, a proto vždy určuje nejnovější trendy.

Zdravé CO2 v Říčanech u Prahy. Karboxyterapie přístrojem jako nejlepší ošetření pro vaši pleť.

Karboxyterapie

Neinvazivní karboxyterapie je komplexní terapeutický postup pro obnovu buněčného dýchání a životních funkcí kožních buněk. Kapsle pro karboxyterapii obsahují hydrogenuhličitan sodný a kyselinu citronovou. Při vzájemném kontaktu se speciálním gelem s přírodními složkami bohatými na výživné látky dochází na povrchu pleti k chemické reakci a tvorbě CO2 - pěnivý efekt. Ten následně proniká do vnitřních vrstev pleti.Ideální v kombinaci s radiofrekvencí!

• nasycení buněk a tkání kyslíkem
• redukce jizev
• projasnění pleti
• stažení pórů
• detoxikace pleti

Radiofrekvence

Jedna z nejúčinnějších neinvazivních metod omlazení pleti. Jde o silnou stimulaci tvorby vlastního kolagenu a elastinu. Radiofrekvenční vlny pracují v nejhlubší vrstvě pleti, kde intenzivně zahřívají tkáně na přesně danou teplotu a tím se obnovují kolagenová vlákna. Doporučujeme 3-5 sezení během dvou měsíců k trvalejší aktivaci kolagenu, poté jednou měsíčně zakomponovat do pravidelného kosmetického ošetření.

Indikace
• pokles tkání obličeje
• povislé tváře a podkoží
• celkové vypnutí pleti
• zlepšení elasticity pleti

Kontraindikace
● osoby s kardiostimulátorem
● srdeční onemocnění
● kovové implantáty v ošetřované oblasti
● těhotenství a kojení
● oslabená imunita
● jakákoliv infekce a onemocnění, jehož rozvoj je stimulován teplem

rezervujte se nyní
naše služby

Služby salonu VISION

Kompletní nabídka salonu Vision by Tawan pro vaši krásu, sebevědomí, relaxaci, zdraví i vnitřní energii...

Nechte nám zprávu a my se vám ozveme co nejdříve...

Víme jak je důležitý čas. Pokud se nám nemůžete dovolat, nechte nám prosím zprávu zde a my se vám okamžitě ozveme jak to bude jen možné.
Děkujeme za pochopení.

Vaše zpráva odešla v pořádku!

Velice děkujeme za Vaši zprávu. Brzy se vám ozveme.
Oops! Něco se pokazilo, prosím, kontaktujte nás jiným způsobem.